Pospeši ritem

Coca-Cola in Spar podarjata 100 tekaških majic Pospeši ritem


Glasujte za nove lokacije brezplačnih tekaških treningov Pospeši ritem in sodelujte v nagradni igri!
Kako sodelovati:
Glasovanje je možno preko kupona, ki je na voljo na prodajniih mestih Spar in Interspar, in preko aplikacije na spletni strani www.pospesiritem.si
Nagradna igra in glasovanje poteka od 15.02. do 31.03.2016 v trgovinah Spar in Interspar.
Nakup ni pogoj za sodelovanje.
Podrobnejša pravila sodelovanja si lahko ogledate tukaj.


Nagradna igra je zaključena. Več o projektu Pospeši ritem in izbranih lokacijah treningov si lahko preberete na www.pospesiritem.si. Nagrajenci nagrado prejmejo po pošti:

  IME PRIIMEK KRAJ
1 Mojca Martinuč  Podnanos
2 Marija Tratnik Col
3 Mateja Breščak Dobravlje
4 JERICA IPAVEC Ajdovščina
5 Alenka Čadež Kobol Ajdovščina
6 Maja Kovačič Bohinjska Bistrica
7 Branka Lamovšek Hrastnik
8 Ana Lukenda Velenje
9 Klavdija Prevodnik  Naklo
10 Natasa Potočnik Ljubljana
11 Maja Zajec Grosuplje
12 Manja Bjelica Maribor
13 Mojca Potočar Novo mesto
14 Izabel Vadnal Prestranek
15 Tadeja Simčič Metlika
16 Anica Jevšnik Spodnja Idrija
17 Maja Hladnik Kanal
18 Tatjana Pajnič kočevje
19 Hedvika Benčina Stara Cerkev
20 Magda Kukovič Ajdovščina
21 Magda Pižent Ajdovščina
22 Monika Brecelj Dobravlje
23 Alenka Ferjančič Vipava
24 zvonka lokar Radovljica
25 Andrejka Razingar Jesenice
26 Binca Fijavž Petrovče
27 Valerija Kočila Žirovnica
28 TATJANA JELOVČAN PREDDVOR
29 Neža Gorenc Kranj
30 Marjana Baloh Ljubljana
31 branka jagodic Ljubljana
32 Anja Kerin Skofja Loka
33 Slavica Leban Ljubljana
34 ANAMARI MAVRIN Ljubljana
35 Spela poboljsaj Ljubljana
36 Simona Purkart Ljubljana
37 Angelina Stevanović Ljubljana
38 Jerneja Lisjak Selnica ob dravi
39 Eva lopatič Novo mesto
40 Ana režek Otočec
41 Petra Bozic Ljubljana
42 MIRJAM BOŽOVIĆ Ljubljana
43 Pika Breskvar Ljubljana
44 Nataša Derganc Ljubljana
45 Eva Skok Bled
46 Mojca Merela Ljubljana
47 Tadeja Dobriha Ajdovščina
48 Lučka Hrovatin Ajdovščina
49 alenka obrul Celje
50 GLORIA JAMŠEK TRBOVLJE
51 Biserka Neuholt Hlastec Petrovče
52 Alenka Maver Koper
53 JASMINA FRIDAU Ljubljana
54 Marjana Harcet Borovnica
55 Katja Hus Kamnica
56 Nataša Mahnič Ajdovščina
57 Bozica Bergant Domžale
58 Špelca Bevc Škofljica
59 Marta PERKO GOLNIK
60 Zorica Planinšek Kranj
61 Anja Meglič Laško
62 tanja ikovic Celje
63 Jana Maraž Ajdovščina
64 Marica Žen Brecelj Ajdovščina
65 Tanja Genda Beltinci
66 Tanja Ščavničar Hajdina
67 Irena Povalej Ljubljana
68 PRIMOŽ OBLAK PODNART
69 Boštjan Čadej Ponikva
70 Boštjan Godnik Celje
71 Aleš Makovec Kranj
72 miha korez Krize
73 David Kimovec Vodice
74 uroš levec Kočevje
75 Gregor Jakopič Logatec
76 Lan Lopatič 8000 novo mesto
77 David Kuraj Stara Cerkev
78 vojko skok Bled
79 TOMAŽ MAJER Jesenice
80 Rok Peric Gradišče
81 zmago petrič Planina
82 Morris Plesničar Ajdovščina
83 marko Brescak Dobravlje
84 Stojan Mihelj Branik
85 Renato Gnezda Godovic
86 David Kovačič Bohinjska Bistrica
87 Drago Jelušič Bled
88 Gorazd Mrak BLed
89 Boštjan Pintar Bled
90 Borut Kovše Celje
91 Bojan Stopar Laško
92 matija dvoršak bled
93 Jernej Kogelnik Celje
94 Vilko Blaževič Ljubljana
95 Željko Ristič Ljubljana
96 Igor Golčman Celje
97 David Memidžan Teharje
98 Edvard Zagrušovcem Celje
99 Boris Trobevšek Kranj
100 ANDREJ SUŠNIK MAVČIČE

Nazaj na vrh

Povezave